Podnośniki koszowe

  • Podnośniki koszowe – budowane dla bezpiecznej pracy na wysokości.
  • Ich zwrotność ułatwia dotarcie do miejsc o ograniczonym dostępie.
  • Możliwość zmiany kierunku i płynnego, proporcjonalnego sterowania zapewnia precyzyjną pracę.
  • Rodzina podnośników Snorkel łączy moc i precyzję, zapewniając wydajną pracę na wysokości.

Podnośniki koszowe
z napędem spalinowym

Podnośniki koszowe firmy Snorkel są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach terenowych, na wymagających placach budowy. Potężne silniki wysokoprężne, wspaniały prześwit i silniki napędowe o wysokim momencie obrotowym łączą się w celu dostarczenia doskonałej wydajności na nierównym terenie. Podnośniki koszowe, z napędem spalinowym są proste w obsłudze, proste w utrzymaniu i proste w naprawie.

Podnośniki koszowe
z napędem elektrycznym

Stworzone do długiej i wydajnej pracy na wymagających placach budowy podnośniki przegubowe, łączą wspaniałe możliwości manewrowania z mocą i precyzją sterowania. Wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zapewniają precyzyjną kontrolę, optymalną przestrzeń roboczą i wspaniałe możliwości wychylania na wysokości.

Podnośniki koszowe
holowane

Rodzina holowanych podnośników z Snorkel zapewnia doskonałą użyteczność przy niskim koszcie zakupu i eksploatacji. Solidne i niezawodne maszyny (wykorzystywane do prac w terenie, jak i wewnątrz budynków) są wyposażone w napędzane hydraulicznie, składane podpory i wysięgniki przegubowe o dużej zwrotności. Te wydajne i ekonomiczne podnośniki montowane na przyczepach, są łatwe w transporcie i w obsłudze.