Podnośniki nożycowe

  • Firma Snorkel to wiodący producent podnośników nożycowych o globalnym zasięgu.
  • Wszechstronny asortyment zapewnia bezpieczną i wydajną pracę na potrzebnej wysokości
  • Dysponujemy idealnym rozwiązaniem do każdego zastosowania, od konserwacji wnętrza budynku po najcięższe place budowy.

Mini podnośniki i platformy robocze ciągnione i napędzane

Wysoce mobilne mini podnośniki nożycowe są odpowiednie do podłóg o niskiej nośności. Oferowane w trzech wysokościach, dostępne są jako jednostki przesuwne, (S3006P, S3008P i S3010P) lub samobieżne (S3010E). Stanowią bezpieczną i wydajniejszą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań niskopoziomowych (takich jak drabiny, wieże rusztowań czy podesty). Każde z tych lekkich urządzeń może z łatwością przejść przez pojedyncze drzwi, zmieści się także do windy osobowej. System automatycznego hamowania zabezpiecza podnośnik podczas pracy.

Nożycowe podnośniki
elektryczne

Nożycowe podnośniki elektryczne Snorkel na nowo definiują pojęcie płytowego podnośnika nożycowego Wytrzymały i niezawodny napęd, uproszczone sterowanie oraz bardzo wysoka jakość wykonania eliminuje ryzyko awarii.
Rewolucyjny projekt maszyn – nożyce wpuszczane w podłogę, które całkowicie składają się w podwoziu – zapewnia niską wysokość wejścia na platformę i niższą wysokość składowania do przejeżdżania przez drzwi bez potrzeby składania poręczy. W szerokiej gamie podnośników napędzanych silnikami spalinowymi i elektrycznymi każdy użytkownik znajdzie coś co ułatwi mu pracę.

Nożycowe podnośniki
do pracy w trudnym terenie

Seria S-RT firmy Snorkel to pełna linia kompaktowych podnośników nożycowych z silnikiem wysokoprężnym, do pracy w nierównym terenie. Są one również dostępne w wersji z podwójnym zasilaniem, zapewniając najwyższą wszechstronność na placu budowy (mogą być wykorzystywane zarówno do pracy na zewnątrz, jak i do prac konserwacyjnych wewnątrz budynków). Podnośnik sigma może wspinać się pod 50% nachyleniem i oferuje automatyczne wyrównywanie bez konieczności używania podpór, dzięki swym unikalnym cechom poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach terenowych.